فناوری و امور هوشمند سازی
Search

انعقاد قرارداد ۹۲ هزار ساعت حق التدریس درآموزش و پرورش خراسان رضوی

توس آرا به نقل از اداره کل آموزش وپرورش :
دکتر علیرضا کاظمی در نوزدهمین جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش خراسان رضوی از انعقاد قرارداد ۹۲ هزار ساعت حق التدریس در سال تحصیلی جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی دکتر علیرضا کاظمی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی صبح امروز در نوزدهمین نشست شورا معاونین که با یاد شهید عبدالوهاب رزاقی برگزار شد ضمن تقدیر از مراسمات و جلسات برگزار شده در ایام محرم گفت:نمونه بسیار خوب این مراسمات اجتماع عظیم دانش آموزی “احلی من العسل”بود و تمام اینگونه مراسمات می تواند در افزایش سرمایه های اجتماعی بسیار کمک کننده باشد.

وی در ادامه افزود:امسال در بحث سازماندهی منابع انسانی و نقل و انتقالات با وجود تمام اتفاقات پیش بینی نشده با نگرانی و دغدغه کتری نسبت به سال گذشته مواجه بودیم ،به گونه ای که تقریبا با تمام درخواست های نقل و انتقال خارج استان موافقت شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان از انعقاد قرار داد ۹۲ هزار ساعت حق التدریس در استان خبر داد و افزود:علاوه بر این عدد ۲۴هزار ساعت برای نیروهای پیش دبستانی قرار داد بستیم و پنج منطقه از ۴۷ منطقه استان نیز هنوز قرار دادهای خود را در این حوزه تکمیل نکرده اند.

کاظمی با اشاره به کاهش نرم تعداد دانش آموزان در کلاس در سال تحصیلی جاری تصریح کرد:

تا این لحظه حدود ۲۰۰ کلاس به مجموعه کلاس های استان اضافه شده است و نزدیک به ۳۰ هزار دانش آموز نیز در مدارس بسته های حمایتی مشغول به تحصیل می باشند.

نقد و بررسی ها

  • 1
  • 2
  • 1
  • 3
  • 1
  • 1.6

    Score
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *