فناوری و امور هوشمند سازی
Search

آیین افتتاحیه ششمین دوره پارلمان معلمان خراسان رضوی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی ،معاونین و مشاورین مدیرکل برگزار شد

خدابنده؛مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در پاسخ به سوالات نمایندگان معلمان استان: هرچه سطح مشارکت در فرایند تعلیم و تربیت بیشتر باشد قطعا تصمیم گیری و تصمیم سازی ها بهتر انجام خواهد شد.

خدابنده؛مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در پاسخ به سوالات نمایندگان معلمان استان:

هرچه سطح مشارکت در فرایند تعلیم و تربیت بیشتر باشد قطعا تصمیم گیری و تصمیم سازی ها بهتر انجام خواهد شد.

ساز و کار ادارات ما امروز از تمرکز پیچیده ای برخوردار است که وجود این تمرکز باعث می شود مشارکت ها اثر بخشی لازم را نداشته باشد.

پارلمان معلمان در جهت افزایش مشارکت و تفویض اختیارات به معلمان است و گرچه ممکن است با افت و خیز هایی همراه باشد اما قطعا اثر بخش خواهد بود.

امروزحل برخی مشکلات آموزش و پرورش نیازمند عزم و اراده ملی است

در سال گذشته به دستور مقام عالی وزارت سه نفر در هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان عضو شدند که حرکتی مثبت در جهت پذیرش مشارکت است.

با توجه به شرایط حاکم بر آموزش و پرورش، تنگناهای موجود و سطح توقعات جامعه اینگونه حس می شود که شتاب دست یابی به موفقیت ها کم است در حالی که خدمات بسیار خوبی ارائه می شود.

با توجه به شرایط موجود باید کمبود نیرو و منابع را به نحوی مدیریت کنیم و به ناچار مجبوریم به راهکارهایی مثل حضور مدیر و معاونین در کلاس های درس روی آوریم.

تمام تلاش خود را برای مساعدت با همکاران در بحث نقل و انتقالات داشته ایم به گونه ای که برای سال تحصیلی جاری حدود ۸ هزار نفر متقاضی نقل و انتقالات داشته ایم که با حدود ۵ هزار تقاضا موافقت شده است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *